AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Gjendet një 45-vjeçar i vrarë në Peqin. Ka dy plagë me armë zjarri, dyshohet se është vrarë që mbrëmjen e djeshme

Ndersa mbetet i paidentifikuar viktima e gjendur ne Peqin policia ka dyshime qe te jete ekzekutuar diku tjeter dhe te jete sjelle nga autoret ne vendin ku u gjet sot.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Burime nga policia e Elbasanit bëjnë me dije se trupi i 45-vjecarit është dërguar në morgun e spitalit të qytetit nga ku pritet të bëhet identifikimi i tij.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Detaje të reja janë mësuar lidhur me gjetjen e trupit të pajetë në Peqin. Burime bëjnë me dije se viktima kishte marrë dy plagë me armë zjarri, një në shpinë dhe një në brinjë. Dyshohet se viktima, ende e paidentifikuar mund të jetë vrarë që mbrëmjen e djeshme.

Sot 45-vjeçari i pajetë u gjet nga Policia e Peqinit në afërsi të lumit Shkumbin dhe akoma nuk jane mësuar rrethanat se si është ekzekutuar. Dyshohet te mos jete banore i zones pasi askush nuk e njeh.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Ndersa mbetet i paidentifikuar viktima e gjendur ne Peqin policia ka dyshime qe te jete ekzekutuar diku tjeter dhe te jete sjelle nga autoret ne vendin ku u gjet sot.

Burime nga policia e Elbasanit bëjnë me dije se trupi i 45-vjecarit është dërguar në morgun e spitalit të qytetit nga ku pritet të bëhet identifikimi i tij.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Njoftimi:

Peqin/ Informacion paraprak

Në lagjen Çezmë, Peqin, në afërsi të lumit Shkumbin, është gjetur i vrarë me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta, një shtetas rreth 45 vjeç, ende i paidentifikuar. 

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë, të cilat vijojnë krehjen e zonës. Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, vijon punën për identifikimin e viktimës, zbardhjen dhe dokumentimin e rrethanave të ngjarjes, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Burime bëjnë me dije se viktima kishte marrë dy plagë me armë zjarri, një në shpinë dhe një në brinjë. Dyshohet se viktima mund të jetë vrarë që mbrëmjen e djeshme.

Sot 45-vjeçari i pajetë u gjet nga Policia e Peqinit në afërsi të lumit Shkumbin dhe akoma nuk jane mësuar rrethanat se si është ekzekutuar. Fax News ka siguruar pamje nga vendngjarja.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button