KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Gruaja me “Benz” aksidenton për vdekje kalimtarin, largohet nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në Berat.

Sipas njoftimit të policisë këmbësori tentoi të kalonte rrugën Berat-Poshnje, në fshatin Moravë, ku një mjet e ka goditur fillimisht me pasqyrë duke i humbur ekuilibrin dhe më pas tjetri e ka aksidentuar për vdekje. Bëhet fjalë për 56-vjeçarin me iniciale K.R i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Aksidentin e rëndë e ka shkaktuar shtetasja me iniciale E.Z e cila ishte duke drejtuar mjeti e saj tip “Benz”. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i plotë Berat:

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Sot rreth orës 18:00, në aksin Rrugor, Berat-Poshnje, në fshatin Moravë, shtetasi A.N., duke drejtuar automjetin ka goditur me pasqyrë këmbësorin shtetasin K.R., 56 vjeç, i cili është rrëzuar në rrugë.

Më pas shtetasja E.Z., duke drejtuar automjetin tip “Benz”, e ka shtypur shtetasin K.R., i cili ka humbur jetën.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button