KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ “Jemi policia”, grabitet një banesë në Tepelenë, maskat terrorizojnë kryefamiljarin, marrin miliona lekë

Një banesë ka rënë pre e një grabitjeje në Tepelenë, ku autorët kanë marrë një shumë të konsiderueshme parash.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Bëhet me dije se 3 persona kanë grabitur shtëpinë në Tepelenë. Ata kanë trokitur në banesë e Alim Muhos në fshatin Luzar dhe janë prezantuar si policë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Kur janë futur në banesë duke i kërcënuar ata kanë arritur të grabisin 2 milionë leke të vjetra.

Muho jetonte me djalin dhe nusen e djalit por keta te fundit nuk gjendeshin dje ne banesë. Policia po shoqëron disa persona banues ne ketë fshat për zbardhjen e kësaj ngjarje.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button