LAJMI FUNDITRAJONI

LAJM I FUNDIT / Lëkundje të forta tërmeti në Kroaci

Një tërmet me magnitudë 4.9 tronditi Dalmacinë pak para orës 10 të mbrëmjes. EMSC raporton se epiqendra është 39 kilometra në verilindje të Splitit dhe 19 në jugperëndim të Livno (BiH). Deri më tani nuk dihet nëse ka dëme nga tërmeti.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button