KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Makina del nga rruga, vdes pasagjeri dhe plagoset rëndë shoferi

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur pasditen e sotme në Tiranë. Mjeti me të cilin ata udhëtonin ka dalë nga rruga në zonën e Pezë Helmësit në dalje të kryeqytetit, dhe për pasojë ka ndërruar jetë pasagjeri.

Ndërkohë, shoferi ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Me datë 17.12.2021, rreth orës 13:17, në Pezë Helmës, shtetasi F. H., duke drejtuar mjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.  Si pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje pasagjeri, shtetasi A. G., ndërsa drejtuesi i mjetit, shtetasi F. H., ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore”, njofton Policia.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button