KRONIKË

LAJM I FUNDIT/ Ngjarje tragjike në Vlorë, fëmija 1-vjeç humb jetën pasi u pre në qafë nga gota e thyer

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë, ku një fëmijë vetëm 1 vjeç ka humbur jetën pasi u pre padashje me një gotë të thyer në qafë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Mësohet se ai ka prerë venën jugulare në qafë me një gotë të thyer dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Vogëlushi ishte me nënën në shtëpi në momentin që ka ndodhur ngjarja tragjike, por pavarësisht se është nisur menjëherë drejt spitalit, nuk ka arritur të shpëtojë për shkak të gjakderdhjes.

Vlorë/Informacion paraprak

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Më datë 19.11.2021, rreth orës 18:08, është paraqitur për ndihmë mjeksore në spitalin Rajonal Vlorë, me dëmtime në qafë, dyshohet aksidentalisht, një shtetas i mitur 1 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button