POLITIKË

LAJM I FUNDIT/ Përfundon mbledhja e Kryesisë, flet Lulzim Basha: Jemi nje parti. Do të ketë vetëm një kuvend në 18 dhjetor

Lulzim Basha: Faleminderit për interesin që treguat. Jemi një parti dhe do kemi një kuvend me 18 dhjetor. Jam krenar me vendimin e kryesisë pas 6 orë diskutime. Falenderoj të gjithë pavarësisht votës së tyre, për përkushtimin që treguan. Një parti, një kuvend me 18 dhjetor. E sigurtë që nuk do lejoj askënd të mbajë PD-në peng.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button