KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Përleshje me thika në mes të lokalit, plagoset i riu, arrestohet një person

Një sherr me thika mes të rinjve ka ndodhur në Elbasan. Në lagjen vullnetari, janë përleshur me njëri tjetrin disa të rinj dhe sherri ka degraduar deri në përdorimin e mjeteve të ftohta. Njëri prej tyre, konkretisht shtetasi 40 vjeçar, Adrian Qosja është plagosur dhe një tjetër është arrestuar.

Mësohet se përleshja ka ardhur si pasojë e një konflikti të çastit në një lokal të qytetit të Elbasanit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Njoftimi i Plotë:

Elbasan/Informacion paraprak

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Më datë 05.12.2021, në lagjen “Vullnetari”, në një lokal, shtetasi A.Q, 41 vjeç, pas një konflikti fizik të çastit me një person ende të paidentifikuar, është rrëzuar në shkallët e lokalit e për pasojë ka është dëmtuar në kokë dhe po transportohet për në spitalin e traumës në Tiranë për ndihmë mjeksore më të specializuar.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje po krehin zonën me qëllim kapjen e autorit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifkimin e autorit.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button