POLITIKË

LAJM I FUNDIT/ Plas keq në mbledhjen e Kryesisë së PD-së, Jemin Gjana dhe Aldo Bumçi drejt përplasjes fizike

Një debat i cili për pak sa nuk përfundoi në përplasje fizike është regjistruar mbrëmjen e sotme në mbledhjen e kryesisë së PD-së midis Jemin Gjanës dhe Aldo Bumçit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Jemin Gjana: Unë kam shtëpinë që më dhanë te enti banesave, berisha e ministrat e foltores jane bere milioner

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button