KRONIKË

LAJM I FUNDIT/ Po lëvizte me makinën private, efektivi i policisë përplas fëmijën 3 vjeç në Durrës

Një fëmijë 3 vjeç është aksidentuar nga makina në Durrës dhe aktualisht ndodhet në spital. Referuar njoftimit të Policisë, bëhet me dije se i mituri është nën kujdesin e mjekëve por jashtë rrezikut për jetën.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ai është përplasur nga një punonjës policie që lëvizte me makinë private. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

“Më datë 25.11.2021, rreth orës 12:00, në lagjen nr. 13 Durrës, shtetasi L. L., punonjës policie, duke drejtuar automjetin e tij privat, ka aksidentuar një fëmijë të mitur 3 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, njofton Policia.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button