KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT / Të shtëna me armë zjarri në Orikum, raportohet për të plagosur

Të shtëna me armë zjarri raportohet të jenë dëgjuar mbrëmjen e sotme në  Orikum,  në Vlorë. Mësohet se dy persona janë konfliktuar me njëri tjetrin dhe si pasojë është lënduar një prej tyre. I lënduari është dëmtuar nga tyta e armës.

Vijon…

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button