AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Tronditet Tirana! Të shtëna me armë zjarri në Astir, breshëri kallashnikovi drejt një “Audi”

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit në Tiranë, ku persona të paidentifikuar kanë qëlluar me breshëri plumbash kallashnikovi drejt një mjeti tip “Audi” me ngjyrë të bardhë.

Sipas dëshmitarëve në zonë, brenda mjetit ndodhen dy persona, të cilët kanë ndërruar jetë. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendgjarje, teksa ende nuk dihen identitetet e tyre.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Vijon…

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”
Pamje nga vend ngjarja

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button