KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Vritet me armë zjarri 29-vjeçari.

Tiranë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ngjarja ka ndodhur pranë rrugës Irfan Tomini, ku pas një sherri të çastit mes dy personave, dyshohet në gjendje të dehur, njëri prej tyre ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar në drejtim të shtetasit Jurgen Duka.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

29 vjeçari u dërgua me urgjencë drejt spitalit, ku dhe më pas ndërroi jetë si pasojë e plagëve të marra.

Vijojnë hetimet në lidhje me rrethanat e kësaj ngjarje, dhe nëse ka persona të tjerë të përfshirë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Njoftimi i policisë: Me datë 14.12.2021, rreth orës 00:20, në rrugën “Irfan Tomini”, shtetasi J.D. (M)., është konfliktuar me një person ende të paidentifikuar.

Personi ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri ku ka mbetur i plagosur shtetasi J. D. (M)., rreth 29 vjeç. Si pasojë e plagëve të marra, shtetasi J. D. (M)., ka ndërruar jetë në Spitalin Universitar të Traumës.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Shërbimet e Policisë kanë kaluar menjëherë në vendngjarje, dhe Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë ka sekuestruar prova materiale që shërbejnë për të identifikuar autorin e ngjarjes.

Janë marrë në pyetje shoku i shtetasit J. D. (M)., dhe persona të tjerë në vendngjarje.

Vijon puna për identifikimin e kapjen e autorit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button