KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Zjarr në një banesë në Dervician të Gjirokastrës, merr plagë të rënda vajza e familjes

Një banesë ka marrë flakë mbrëmjen e sotme si pasojë e ngrohjes në Dervician të Gjirokastrës.

Burime për Fax News bëjnë me dije se ka mbetur e plagosur rëndë nga zjarri e mitura e familjes si dhe babai i saj i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Bëhet fjalë për 12-vjeçaren e cila është autike dhe i ati Irakli Ndrico të cilët janë dërguar me urgjencë në spitalin rajonal “Omer Nishani”.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button