AKTUALITETLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ Aksident i rëndë. “Benzi” del nga rruga dhe përmbyset, nuk gjendet shoferi

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Fushë Bulqizë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në vendin e quajtur ‘Gurët e Skënderbeut’. 

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulance dhe policia, por ajo që kanë konstatuar uniformat blu është fakti se shoferi i mjetit të aksidentuar nuk ndodhej në makinë, ndërsa dyshohet se është arratisur.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button