AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ Aksident ne bypass-in e Fierit. Perplaset fuoristrada me kamionin, nje i plagosur.

Fier/Informacion paraprak/Sot rreth orës 11:30, në bypass_in e Fierit, automjeti tip “Range Rover” me drejtues shtetasin V. H është përplasur me automjetin tip kamion me drejtues shtetasin Xh. K dhe për pasojë është dëmtuar lehtë pasagjeri në automjetin tip “Range Rover”, shtetasi H. S.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button