LAJMI FUNDITRAJONI

LAJMI FUNDIT/ Atentat me armë zjarri ndaj 34-vjeçarit shqiptar në Greqi (DETAJE)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi të Kifisias, ku i është bërë atentat një 34-vjeçari shqiptar,

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptarit i është bërë atentat mëngjesin e djeshëm, ku persona të paidentifikuar kanë qëlluar më armë drejt tij.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

34-vjeçari, identiteti i të cilit nuk dihet ende, ndodhet në spitalin e “Gennimatas”, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

“Protothema” shkruan se shqiptari është një person i njohur për autoritetet greke, pasi ka qenë i akuzuar për vepra të ndryshe penale.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Policia greke po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes si dhe për identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button