FIERI YNË TVKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ E rëndë në Fier. Gjendet në pedonalen kryesore të Qytetit një person i vdekur.

Eshte gjetur kete mengjes nje person pa jete ne pedonalen kryesore te qytetit te Fierit, prane nje lokali ne lagjen Konferenca e Pezes. Dyshohet se shtetasi Novruz Kapllanaj 60 vjeç eshte hedhur nga kati i 5 i pallatit ku banonte.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Menjehere policia ka shkuar ne vendin e ngjaries dhe po punone per shkaqet qe shtyu 60 vjeçarin te vet vritej.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”
Pamje nga vendi i ngjarjes

Fier/ Informacion paraprak

Sot rreth orës 06:15, në lagjen “Konferenca e Pezës” Fier, është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi N. K., 60 vjeç.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button