AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ Fier, hidhet nje person nga kati i 3-të i pallatit ne lagjen “KASTRIOT”, nderron jete ne vend

Një burrë në moshë të thyer ka gjetur vdekje të dhimbshme pak minuta më parë në qytetin e Fierit pasi u hodh nga lartësia e një objekti banimi.

Ngjarja ndodhi sot rreth orës 15:30, në lagjen “Kastriot” Fier. Policia lokale tha se dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi B. L., 72 vjeç.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 15:30, në lagjen “Kastriot” Fier, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi B. L., 72 vjeç.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button