AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ Makina përplas këmbësorin, i aksidentuari ndërron jetë në vend, reagon policia (EMRI+DETAJET)

Mbrëmjen e sotme rreth orës 20:15 në aksin rrugor Lezhë-Milot një makinë me drejtues A.I ka përplasur një këmbësor të quajtur Pal Vathi i cili më pas ka ndërruar jetë nga plagët e marra.

Bëhet me dije se drejtuesi i automjetit është dërguar në Komisariatin e Policisë Lezhë dhe po punohet për zbvardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Njoftimi i Policisë:
Lezhë/Informacion paraprak 

Rreth orës 20:15, në aksin rrugor Lezhë-Milot, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Rrilës” , automjeti me drejtues shtetasin A.I., banues në Shkodër ka përplasur këmbësorin shtetasin P.V. , banues në Lezhë, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button