KRONIKËLAJMELAJMI FUNDIT

Lajmi fundit/Njëri vëlla vdiq, “mollë sherri” mes të rinjve në Elbasan një vajzë, pamje nga vendi i ngjarjes

Një sherr me thika mes disa të rinjsh ka ndodhur këtë mbrëmje në Elbasan, ku të përfshirë kanë qenë edhe dy vëllezër, njëri prej të cilëve ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve që ka marrë, ndërsa tjetri ndodhet në gjendje të rëndë.

Ende nuk ka detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur këtë mbrëmje në qendër të qytetit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe pritet që shkaqet dhe rrethanat të zbardhen në vijim.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

në perditesim…

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button