KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ Plas SHERRI në Vlorë, dy persona plagosin me thikë njëri-tjetrin dhe përfundojnë në spital. EMRAT

Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. 

Mësohet se dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin në rrugën “24 Maji” dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur: shtetasi Kujtim Saliaj 63-vjeç dhe Jetnor Hoxha- 48 vjeç, të dy banues në Vlorë.

Marketing në FieriWeb

Pas konfliktit të dy këta shtetas janë paraqitur në Spitalin Rajonal të qytetit për të marrë ndihmë mjekësore. Policia ka mbërritur në spital dhe po heton për shkaqet e plagosjes.

Policia ka mbërritur në spital dhe po heton për shkaqet e plagosjes.

Marketing në FieriWeb

Vlorë/Informacion paraprak:

Më datë 12.10.2021, rreth orës 19:00, në lagjen “24 Maji”, dyshohet se për motive të dobëta, janë konfliktuar me mjete prerëse me njeri-tjetrin shtetasit K. S., 63 dhe J. H., 48 vjeç të dy banues në Vlorë. Si pasojë janë dëmtuar të dy këta shtetas, të cilët ndodhen në Spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button