AKTUALITETLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ Shpërthen bombula e gazit, plagosen 3 persona

Një shpërthim i bombulës së gazit ka ndodhur në një banesë të qytetit të Korçës. Si pasojë e shpërthimit të ndodhur, kanë mbetur të plagosur shtetasit F. L., rreth 63 vjeç, banues në fshatin Goskovë, K. B., rreth 30 vjeç, banues në fshatin Voskop dhe shtetasja A. N., banuese në Voskopojë, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Nga të dhënat e para, rezulton se shtetasit e mësipërm (familjarë me njëri-tjetrin) kanë qenë në fshatin Voskopojë, në banesën e shtetases A. N., në momentin kur ka shërthyer bombola e gazit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Njoftimi Zyrtar i Policisë:

Korçë/Informacion paraprak 

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Më datë 05.11.2021, rreth orës 11:20, në Spitalin e Korçës kanë shkuar me djegie trupore, si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi shtetasit F. L., rreth 63 vjeç, banues në fshatin Goskovë, K. B., rreth 30 vjeç, banues në fshatin Voskop dhe shtetasja A. N., banuese në Voskopojë, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Nga të dhënat e para, rezulton se shtetasit e mësipërm (familjarë me njëri-tjetrin) kanë qenë në fshatin Voskopojë, në banesën e shtetases A. N., në momentin kur ka shërthyer bombola e gazit.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button