AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ Termet i fuqishem shkund Shqiperine me magnitude 5.1

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në Lezhë. Janë ndjerë fuqishëm deri në qytetin e Shkodrës dhe gjithashtu lëlkundje të lehta në Durrës dhe Tirane.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Magnituda raportohet të ketë qenë 5.1 ballë të shkallës rihter. Deri më tani nuk raportohet për dëme materiale. Vihet re se është në të njëjtën periudhë të tërmeteve të vitit 2019.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Mësohet se njerëzit në Lezhë dhe Shkodër kanë dalë jashtë banesave si pasojë e panikut të krijuar prej këkundjeve të forta.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button