AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDIT/ U qëllua brenda “Audit”, ndërron jetë ne spital biznesmeni (EMRI)

Ka nderuar jete ne spital biznesmeni. Jane degjuar 15 të shtënat mbrëmjen e sotme në Fier. Bëhet fjalë për D.B, 57-vjeç i. Burime bëjne me dije se ka ndodhur një shkëmbim zjarri në ish zonën e QTU në qytet dhe është qëlluar me kallashnikov drejt mjetit tip “Audi”.

Mësohet se eshte gjetur eshe nje mjet i djegur prane autostrades ne Fier

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button