AKTUALITETLAJMI FUNDIT

Lajmi fundit,Fier/ E reja perplas te moshuarin me biciklet

Fier/Informacion paraprak.
Sot rreth orës 10:40, në lagjen “15 Tetori” Fier, shtetasja B. H , 30 vjeçe, banuese në Fier, duke drejtuar automjetin tip “Nissan” ka përplasur shtetasin B. Gj., 67 vjeç, cili ishte duke udhëtuar me biçikletë dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button