AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI FUNDTI/ Aksident në aksin Levan-Tepelenë, makina me tre anëtarët e një familjeje kthehet përmbys në kanal, shkak është bërë lagështira

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të dielë në aksin rrugor Levan-Tepelenë në afërsi të fshatit Frakull.

Sipas informacioneve  mësohet se një automjet në të cilin udhëtonin tre persona të një famileje, është përmbysur në kanal. 

Marketing në FieriWeb

Fatmirësisht të tre personat kanë pasur lëndime të lehta dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 Ata menjëherë pas aksidentit morën ndihmën mjekësore që i nevojitej dhe lanë ambientet e spitalit.

Marketing në FieriWeb

Shkak për këtë aksident është bërë lagështira e rrugës, ndërkohë që policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button