EKONOMILAJMI FUNDIT

LAJMI I FUNDIT/ Familja nga Fieri apelon per ndihme, djali 15 vjecar ka humbur qe ne dreke kontaktet

Familja nga Fieri ben apel per ndihme. Naldi 15 vjecari nga lagja Kryengritja e Fierit, ka qe ne mesdite qe ka humbur kontaktet me familjen.

Djali eshte 15 vjec, i gjate 1.50 m, bardhosh, i dobet, bjond me floke te shkurter dhe sybojqielli. Familja ka denoncuar ne polici gjithashtu. Nese e keni pare ju lutem telefononi ne numrin 129 te policise.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button