KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJMI I FUNDIT/ Gjendet pa shenja jete një person në Mojalli të Fierit

Një person i paidentifikuar është gjetur i dekompozuar në Mojalli te Fierit, dyshohet se ka disa dite i mbytur.

Fier/Informacion paraprak

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Në fshatin Mujalli, në një kanal me ujë është gjetur i mbytur dhe i dekompozuar një shtetas i seksit mashkull ende i paidentifikuar.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për nxjerjen e personit të mbytur nga kanali, identifikimin e tij dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button