KRONIKË

Makina perplas kembesorin ne rrugen Patos-Fier, 31-vjeçari dergohet me urgjence drejt spitalit te Fierit

Fier

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasit:

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

E. E., 35 vjeç, banues në Fier pasi në aksin rrugor Patos-Fier, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar këmbësorin, shtetasin A. J., 31 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

A. K., 37 vjeç, banues në Divjakë, pasi në fshatin Xeng, duke drejtuar mjetin bujqësor tip traktor, ka përplasur dhe është larguar nga vendngjarja, një motomjet me drejtues shtetasin K. Gj, 58 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button