KRONIKË

“Maskat” grabisin supermarketin në Sarandë, autorët vjedhin 200 mln lekë

Një supermarket ka rënë pre e një grabitje në Sarandë.

Bëhet me dije se është grabitur një supermarket në lagjen nr.4 në Sarandë.  Dyshohet se pasi grabitësit kanë marrë leëët janë marrë edhe pamjet nga kamera e sigurisë për të zhdukur provat.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Pronarët e supermarketit pretendojnë se autorët kanë vjedhur rreth 200 mln lekë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin e autorëve.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button