LIFESTYLESHOWBIZVIDEO

Mbani të qeshurën/ Sheila bie në pishinë, Sabiani e nxjerr duke e kapur prej flokësh (Video)

Situata komike dhe të qeshura pafund në Big Brother Vip për provën javore.

Gjatë provës, Sheila, Arjola, Beniada dhe Iliri bien në pishinë dhe veprimi i Sabianit ka bërë që banorët të qeshin me të madhe. Ai e kap këngëtaren nga flokët dhe në këtë mënyrë tenton që ta shpëtojë dhe ta nxjerrë nga pishina.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button