LIFESTYLESHOWBIZ

Më i forti i edicionit të parë, ish-banori rikthehet sonte në “Big Brother VIP”

Ditësh e djeshme u bë me dije se gjatë puntatës së mbrëmjes së sotme në “Big Brother Vip” do të hyjë një tjetër person. Lajmin e konfirmuan producentja Sara Hoxha dhe prezantuesja Arbana Osmani në InstaStory.

Detaji i vetëm që ato thanë ishte se hyrja e re do të ishte një djalë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Bëhet fjalë për Olsi Mingomatën, ish-konkurentin e “Big Brother”, edicionit të parë.

Ai ishte një ndër senzacionet e kohës në vitin 2008 për lidhjen me një tjetër ish-konkurente, Noçen dhe ndarjen nga partnerja që e kishe lënë jashtë, live në ekran.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Kjo ngjarje televizive ishte bombastike për kohën duke bërë që në qindra konkurentë të “Big Brother” në nëntë edicione, Olsi të jetë një nga ata që nuk harrohet dhe presim që të “trazojë” pak më shumë ujrat në këtë “Big Brother”.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button