AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

“Më ofendoi dhe e qëllova”, zbardhet dëshmia e monstrës Klodian Çalamani që vrau 8-vjeçarin në Fier

Zbardhet një tjetër dëshmi e Klodian Çalamanit, 38-vjeçari që kreu një krim monstruoz në Fier duke vrarë dhe groposur një fëmijë 8-vjeçar.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Mesohet se autori i krimit makabër ka deklaruar para policisë se: “Djali më ofendoi dhe e qëllova“.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Më herët në dëshminë paraprake Klodian Çalamani tha se djalin e kishte marrë në shtëpi dhe më pas e kishte groposur në oborr.

Gjithashtu nga kqyrja e trupit te vogëlushit jan konstatuar tre goditje ne kokë te cilat kan shkaktuar dhe vdekjen. Ndersa ne trup ska patur shenja dhune apo abuzim.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Arkivoli i vogelushit duke dale nga Morgu

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button