BOTA

Me poza provokuese dhe gjysmë i zhveshur, prifti bën ‘namin’ në Instagram: E bëra për të ndihmuar familjen!

Një prift nga Serresi ka bërë bujë, pasi ka postuar foto gjysmë të zhveshur në Instagram.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Në profilin e priftit kishte dhjetëra foto të tij në poza provokuese, gjysmë i zhveshur, me bluza rrjete dhe këmisha të hapura.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Duke folur në një radio stacion në Selanik, prifti pohoi se nuk besonte se kishte bërë ndonjë gjë provokuese, duke shpjeguar se ai pozoi si model për të ndihmuar një anëtar të familjes së tij që është një fotograf profesionist.

Sipas mediave te huaja, pasi çështja u bë publike, prifti mbylli profilin e tij, i cili tashmë është i dukshëm vetëm për miqtë e tij.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button