KRONIKË

Me thikë në dorë, hajduti tenton të vjedhë dyqanin e celularëve në Sarandë, por përballet me pronarin dhe ia “mbath me të katra”.

Një grabitje në tentativë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Sarandës. Objekt i vjedhjes ka qenë një dyqan celularësh pranë vendit të quajtur “15-katëshi”.

Nje person i paidentifikuar ka tentuar të grabitë me thikë dyqanin e celularëve, por ka hasur në tezistencën e pronarit dhe është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Pronari i dyqanit ka lajmëruar policinë, e cila ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button