AKTUALITETLAJMI FUNDIT

MERR FUND “BLACKOUT”, rikthehen në NORMALITET pas 7 orësh FACEBOOK dhe INSTAGRAM

Pas më shumë se 7 orësh në “Blackout”, rrjetet sociale Facebook dhe Instagram janë rikthyer në normalitet.

Ka qenë një problem në serverat e Facebook që shkaktoi një mungesë qasje në këto rrjete sociale për disa orë, por mesa duket tashmë gjithçka është kthyer si më parë.

Marketing në FieriWeb

Ndërkohë, duket se ende ka probleme me Whatsapp, teksa bllokimi i këtyre rrjeteve sociale për disa orë solli edhe zhvlerësimin e pasurisë së Mark Zuckenberg me 7 miliardë dollar.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button