FUTBOLLKOMBËTARJA

Merret vendimi/ Lojtarët rikthehen në fushë, s’do tolerohet asnjë send i hedhur nga tifozët!

Lojtarët janë rikthyer në fushë dhe arbitri kryesor ka vendosur që të rifillojë ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë. Por kushti është se po u hodh në fushën e lojës qoftë edhe një send i vetëm, do të ndërpritet menjëherë ndeshja. Ndeshja u ndërpre në minutën e 77-të në momentin kur polakët shënojnë golin por nga stadiumi u pritën me “breshëri” shishesh.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button