AKTUALITETVIDEO

Momente paniku në Berat/ Forca të shumta policie ndjekin të riun, skena që frikësoi qytetarët

Një situatë e frikshme është krijuar ditën e sotme në qytetin e Beratit, por e gjitha rezultoi se ishte një film. Në një moment gjatë ditës qytetarët u përballën me një pamje të pazakontë, pasi u panë disa makina policie të cilat po ndiqnin një person me motor dhe efektivët i nxorrën armë duke e kërcënuar në momentin e ndalimit. Kjo gjë shkaktoi panik tek qytetarët e pranishëm aty.

Marketing në FieriWeb

Mësohet se në qytetin e njohur shqiptar po xhirohej një film turk dhe në një moment producentët kanë kërkuar ndihmën e policisë për zhvillimin e disa skenave aksion.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button