KRONIKËRAJONI

Momenti kur policia arreston shqiptaren që qëlloi ish-burrin grek, si e “paralajmëroi” ngjarjen

Mediat greke kanë publikuar pamjet nga momenti i a rrestimit të shqiptares Klodiana Çelo, e cila qëlloi me a rmë zjarri ish-bashkëshortin e saj.

I plagosuri, i cili ndodhet në spital dhe po lufton për jetën, është identifikuar si Jorgos Neos, mjek okulist i njohur në Athinë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Siç është bërë e ditur deri më tani, gjithçka ka ndodhur para syve të vajzës së tyre 13-vjeçare.

Mediat greke shkruajnë se mjek okulist kishte marrë kujdestarinë e vajzës që kishte me shqiptaren, por Klodiana Çelo nuk ishte dakord me vendimin.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Sipas mediave greke, ai e ka rritur fëmijën me gruan e tij angleze, pasi kishte fituar kujdestarinë e vajzës.

Ngjarje e paralajmëruar?

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Mediat greke shkruajnë gjithashtu, se kemi të bëjmë me një ngjarje të paralajmëruar. Në profilin e saj në Facebook, Klodiana ka postuar shpesh mesazhe, që duket se ka në shkuar në adresë të babait të vajzës së saj.


Postimi më dyshues, është fotoja e një gruaje me një foshnjë në krah, ndërsa në dorë mban edhe një armë./SHQIP

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button