KRONIKË

Mori nipin dhe mbesën me vete për të punuar tokën, përmbyset zetori në Divjakë, 10-vjeçarja në gjendje të rëndë

Divjakë
Informacion paraprak

Në fshatin Çermë, Divjakë, në argjinaturën e lumit Shkumbin, në një tokë bujqësore, shtetasi Xh. A., 63 vjeç, duke drejtuar një motorrfrezë ka rënë dhe për pasojë ka marrë dëmtime vet drejtuesi i motorrfrezës, mbesa 10-vjeçare dhe nipi 8 vjeç, të cilët ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button