AKTUALITET

Mori vesh që i vranë babanë! Djali i “Pilot Rrolit” niset shpejt për shtëpi, pëson aksident

Lajmi i vrasjes së babait duket se ka tronditur një prej djemëve të viktikës. Sipas ReportTV, pasi mori lajmin, njëri prej tyre, ka tentuar që të shkojë sa më shpejt për t’i ardhur në ndihmë të atit, i cili ishte ekzekutuar brenda makinës së tij, por nuk ka mbërritur dot në kohë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Shkak është bërë një aksident me makinë rrugës. Për shkak të lagështirës në rrugë dhe shpejtësisë së madhe, është përplasur me një shtyllë. Ndërkohë që nuk dihet ende situata e tij shëndetësore

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button