AKTUALITET

Nderpritet Big Brother. Momente paniku, debat i ashper dhe Fifi bie ne toke pa ndjenja

Nje situate shume delikate ne show Big Brother. Nje debat i forte ndermjet Fifit dhe Dalines ka bere qe kjo e fundit te bjere ne toke pa ndjenja.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Puthja e Sares me DJ PM beri qe Fifi te perfshihej me teper se duhej ne kete stuate. Opinionistja Dalina ja vuri ne dukje Fifit duke i thene se po nderhynte me teper se duhet.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Fifi nuk e pranoi dicka te tille dhe tha se do te largohej direkt nga shtepia per shkak te kesaj akuze. Dalina e kundershtoi serish dhe i ra te fiket.

Big Brother u ndalua menjehere, Arbana e rregulloi shume mire situaten dhe doli ne publicitet. Situate shume e paqarte ne Big Brother dhe momente te frikshme.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button