FUTBOLLKOMBËTARJA

Ndeshja e ëndrrave me Angline, publikohet formacioni zyrtar i Shqipërisë

Angli-Shqipëri do të luhet në orën 20:45, në “Ëembley”, e vlefshme për kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”.

Një ndeshje e luftuar ku të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren, me “3 Luanët” që kërkojnë kualifikimin ndërsa “Kuq e zinjtë” e Rejës për të bërë surprizën dhe për të shpresuar një humbje e Polonisë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Trajneri Edi Reja ka zgjedhur edhe 11 lojtarët që do të hedhë në fushën e lojës, për të “luftuar” me me djemtë e Gareth Southgate.

Formacioni zyrtarë i Shqipërisë:

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button