AKTUALITET

Ne fshatin Shenpjeter te Bashkise Fier eshte perkujtuar 79 vjetori i renies se Keshilltareve te ketij fshati.

Prane lapidarit kushtuar kesaj dite ku jane vendosur buqeta me lule ,eshte zhvilluar dhe nje cermoni perkujtimore ku mernin pjese , drejtues të pushtetit te ketij fshati ,vendorë e qëndrorë, drejtues të Organizatës së Veteranëve të LANÇ-it, drejtues të organizatës së Dëshmorëve të Atdheut, deputete banore te zones , miq e të ftuar.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button