AKTUALITET

Në prag të festave, Ministria e Shëndetësisë këshillon qytetarët: Respektoni masat anti-Covid, shmangni grumbullimet!

Në prag të festave të fundvitit, ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka një thirrje për qytetarët. Ministria ka publikuar një udhëzim ku këshillon qytetarët që të respektojnë masat anti-Covid-19 me qëllim ndalimin e përhapjes së varianteve të reja të koronavirusit.  

Përmes një postimi nën Facebook, ministria udhëzon qytetarët të vaksinohen kundër Covid-19, të mbajnë maskën mbrojtëse dhe të ruajnë distancën, si dhe të shmangin grumbullimet e të ajrosin ambientin që i rrethon.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"


Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button