BOTALIFESTYLESHOWBIZSOCIALE

Në pritje të binjakëve, Georgina dhe Ronaldo bëjnë publik lajmin me foton e veçantë

Cristiano Ronaldo do të bëhet sërish baba.


Dëshira ime për mëmësinë është më e fortë se çdo gjë, shpresoj të kem më shumë fëmijë”, kishte deklaruar Georgina Partnerja e CR7 një vit më parë. Duket se tashmë kampioni portugez ia ka plotësuar dëshirën. Sipas raportimeve të së përjavshmes “Hola”, modelja argjentinase është në muajin e 12-të të shtatzanisë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Georgina dhe Ronaldo u transferuan në Mançester vetëm pak muaj më parë, por janë gati të zgjerojnë familjen e tyre tashmë të madhe. Lajmin e dha vetë portugezi, në Instagram: “Jam i lumtur të njoftoj se presim binjakë. Zemrat tona janë plot dashuri, mezi presim t’ju ​​takojmë”.

Pesë fëmijëve që ka aktualisht çifti (Cristiano Ronaldo Jr., i lindur në vitin 2010, binjakët Eva dhe Mateo të ardhur në jetë nga një nënë surrogate dhe vajza e ngjizur nga dashuria e futbollistit dhe modeles, Alana Martina, e cila lindi në vitin 2017), do t’u shtohen në prill edhe dy të tjerë./ Supersport

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button