AKTUALITET

Nëna 27-vjeçare në Vlorë braktis fëmijën, procedohet penalisht nga Policia

Një 27-vjeçare është proceduar penalisht, pasi ka braktisur fëmijët e saj të mitur.

Bëhet me dije se është proceduar penalisht shtetësja A.T., 27 vjeçe, banues në Vlorë, pasi është larguar nga banesa dhe ka braktisur fëmijët e saj të mitur.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë, proceduan penalisht për veprën penale “Braktisja e fëmijëve të mitur”, shtetasen A.T., 27 vjeçe, banues në Vlorë, pasi është larguar nga banesa dhe ka braktisur fëmijët e saj të mitur.Materialet i kaluan Prokurorisë,për veprime të mëtejshme”, thuhet në njoftimin e policisë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button