KRONIKËLAJMI FUNDIT

Ngjarje e rëndë në Fier/ Gjendet i vdekur dhe i dekompozuar në kanal, identifikohet 70-vjeçari. I humbur perj Tetorit (EMRI)

Trupi i gjetur i dekompozuar mbremien e sotme ne Mujalli te Fierit eshte i  Sotiraq Peto 70 vjeç, i cili ishte shpallur i humbur qe pre 27 Tetorit dhe ishte banore i lagjes 15 tetori ne Fier.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Fier

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë mbrëmjen e sotme, u bë identifikimi i shtetasit i cili u gjet i dekompozuar në një kanal në fshatin Mujalli, shtetasi S. P., 70 vjeç, banues në lagjen “15 Tetori” Fier, për të cilin djali i tij ka bërë kallëzim në Polici në datë 28.10.2021 se i ati (i cili vuan nga sëmundja e sklerozës) është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Gjatë kqyrjes paraprake nga eksperti mjeko-ligjor, në trupin e shtetasit S. P. nuk janë konstatuar shenja dhune.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Materialet do i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier, për vlerësim.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button