SHOWBIZ

“Nisi si një lojë”/ Rrëfimi i Ilir Shaqirit: Kam tradhëtuar gruan

Balerini Ilir Shaqiri, rrëfeu një prej momenteve më të vështira të jetës së tij. Në ‘Big Brother VIP’ ai tregoi se vite më parë, e kishte tradhtuar gruan e tij dhe kishte rrezikuar të humbiste familjen e tij.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Ishte një histori që nisi si një lojë. Luajtëm aq shumë sa u futa në një labirint. Gruas i thashë se do të largohem nga shtëpia derisa të vendoset përfundimisht ç’do të bëjmë. Do humbisja gjithçka nga ajo gjë”, tregoi balerini.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Më tej, ai tregoi se fatmirësisht pati mirëkuptimin e gruas dhe vajza e tyre nuk mori vesh asgjë, derisa martesa u stabilizua dhe ata arritën të shpëtonin marrëdhënien e tyre.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button